Opuchnięte oczy po nocy

witam codziennie po nocy mam opuchniente oczy lzawia przy kacikach z opuchniecia mam zgrubienia lewe troche boli przy kaciku niekiedy nawet jest troche ropy jaka moze byc tego przyczyna dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.

Aleksander Ropielewski

Przyczyną może być alergia oraz zatkanie gruczołów łojowych okolic powiek. Przyczyną może być również zbyt wysoka temperatura w sypialni i nieodpowiednia wentylacja.