Ospałość i bóle podbrzusza po stosunku

witam was mnialem stosunek 13 czerwca z dziewczyną i od tego czasu brzuch ją boli u dołu troche spac jej sie chcę nic niechce jej robic się odbija sie jedzenie jej co to oznacza czyż będe tatą bardzo proszę o szczere odpowiedzi

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy nie są specyficznymi dla ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia partnerka powinna wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku.