Ośrodek specjalizujący się w leczeniu kamicy nerkowej

Witam, mam kilka małych kamyków(tzw. złogów) w obu nerkach. Są zbyt małe by je rozbic. Próbuje je zgubic, ale jak na razie wszystko idzie na marne, kamienie nie schodzą mimo diety i wskazań lekarza w celu ich zwalczania. Pytanie brzmi następująco, czy jest jakieś sanatorium lub ośrodek który specjalizuje się w kamicy nerkowej?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać sie do lekarza urologa, po badaniu bedzie mozna określić odpowiednie dalsze postępowanie. jezeli są małe to czy ma Pani jakies dolegliwości.

Ośrodki balneologiczne (sanatoria), które mają największe doświadczenie w takim leczeniu kamicy to - Szczawno Zdrój, Krynica, Wałbrzych. Pozdrawiam rh