Ostry ból piersi przed miesiączką i skąpy okres

Miesiąc temu pojawil sie niecodzienne ostry ból piersi zapowiadający miesiączke. Miesiączka przyszła wraz ze standardowym bólem brzucha 2 dni przed terminem (nie miesiaczkuje regularnie, ale cykle są krótkie) Zawsze miałam intensywna miesiączke. Tamta była właściwie połączeniem brunatnego plamienia i odrobiny krwi. Następny okres (właściwie plamienie) było bez bólu brzucha, równie skape lecz w termine. Ciąża została wykluczona testem HCG. Co sie moze dziać?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych, zaburzeń funkcji tarczycy, anemii jak i wielu innych nieprawidłowości. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.