Oszacowanie procentu uszczerbku na zdrowiu w przypadku złamania przynasady kości promieniowej z przemieszczeniem

Witam Chciałabym się dowiedzieć orientacyjnie ile procent mogłaby oszacować komisja lekarska złamanie przynasady dalszej kości promieniowej lewej z przemieszczeniem.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie krótkiego opisu nie jest możliwe określenie procentowego uszczerbku. Wskazana jest wizyta u lekarza orzecznika.