Złamanie trzonu kości promieniowej

MOJ 13LETNI SYN DOZNAŁ ZLAMANIA TRZONU KOŚCI PROMIENIOWEJ LEWEJ RĘKI, MIAŁ 3 TYG GIPSU, OTRZYMAŁ OD SZKOLNEGO UBEZPIECZYCIELA 1 % USZCZERBKU, WYDAJE MI SIĘ TO BARDZO KRZYWDZACE, CZY ZA TAKI URAZ NIE POWINIEN BYĆ USTALONY WIĘKSZY USZCZERBEK

Trudno mi ocenić , lepiej omówić z Ortopedą dziecięcym.
Warto sprawdzić w tabelach odszkodowań za wypadki .
Zawsze można się odwołać...
To bardzo typowe złamanie, Jeśli bez przemieszczeń i powikłań i powróciła pełna sprawność?....
Pozdrawiam

Wysokość uszczerbku zależy od następstw złamania czyli znieksztalcenia, ograniczenia ruchu. U dzieci często goi się bez następstw czyli 1% jest możliwy