Złamanie głowy i szyjki kości promieniowej

Witam, w czerwcu tego roku złamałam głowę i szyjkę kości promieniowej. Miałam zabieg z nastawianiem ręki i póżniej nosiłam gips przez 6 tygodni. Rehabilitacja trwała ok 3 miesięcy. Dziś rano zauważyłam jakiś siniak obrzęk tak jakbym się uderzyła na tej ręce i jest bolesny. Zastanawiam się czy może to mieć jakiś związek z wcześniejszym urazem dlatego że zlokalizowany jest w innym miejscu- niżej bardziej z prawej strony niż kość promieniowa. Dodam też że nie przypominam żebym się uderzyła w to mi

Witam. Obecne dolegliwości raczej nie są związane z przebytym urazem. Najprawdopodobniej miał miejsce świeży uraz, stłuczenie tego miejsca.