Paciorkowiec w 31. tygodniu ciąży

witam,jestem w 31 tc po konizacji szyjki macicy szyjka skrocona do 1 cm ale zamknieta,bedac w szpitalu lekarz twierdz i ze ciaza jest do wyleżenia ponieważ po konizacji nie zaklada sie szwa i tylko tyle,mam lezec i tylko do wc wychodze . w posiewe wyszedl mi paciorkowiec,prosze o informacje czy bez interwencji i tylko przez lezenie szyjka moze sie utrzymac dodam ze nic mnie nie boli a w szpitalu nie stwierdzili skurczy.boje sie ze jak zacznie sie rozwierac to bakteria zaatakuje moje dziecko.

prosze stosowac sie do zalecen ginekologa prowadzcego ciaze i lezec i odpoczywac.