Palący ból głowy

To jeszcze raz ja.Bylam u lekarza rodzinnego ,dostalam skierowanie na przeswietlenie glowy i to wszystko. czekam na opis i denerwuje sie strasznie.Wiem ze z mojego opisu nie wiele mozna powiedziec ,ale byc moze ktos przypuszcza od czego moga wystepowac takie obiawy.prosze o odp.2 MIESIACE TEMU PRZY KOTYKU GLOWY Z LEWEJ STRONY ODCZUWALAM PALACY BOL.TERAZ JUZ NIE PALI ALE WYCZUWAM ZGRUBIENIE JAKBY ZYLA'

Witam! Niestety opisane przez Panią objawy nie są swoiste i trudno na ich podstawie postawić konkretne rozpoznanie. Proszę spokojnie czekać na opis badania a wynik skonsultować z lekarzem.