Parcie na mocz po 20. tygodniu ciąży

Dobry Wieczór.Mam pewien problem.Objaw zaczął się od połowy ciąży tak po 20 tyg,myślałam że po urodzeniu przejdzie,a objaw został,objaw jest taki że oddaje się mocz,i czuję jakbym do końca nie oddała,mam parcie na mocz,muszę trzymać,a jak pójdę oddać mocz to poleci kilka kropel,co może być przyczyną.Choruję od urodzenia na nerki,miałam niedawno grzybicę pochwy.Dodam też że jest swędzenie pochwy było też pieczenie po oddaniu moczu,mimo wyleczenia wcześniej grzybicy dalej został objaw,mocz dobry.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa. Być może konieczne będzie wykonanie badania usg jamy układu moczowego.