Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 5 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Parcie na pęcherz, częstomocz, bóle w pachwinach, bóle w plecach a chore nerki

kobieta38lat od 2tyg.odczuwam parcie na pęcherz,czestomocz,bole w pachwinach,bóle w plecach,wizyta u ginekologa nie stwierdziła zadnych nieprawidłowości,zapisany antyiotyk u lekarza rodzinnego na zapalenie pecherza ,po tygodniu stosowania zadnej poprawy.czy to moga byc chore nerki?
KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Marta Mielniczuk
55 poziom zaufania

Witam, być może bakterie wywołujące zakażenie były oporne na zastosowany antybiotyk. Wskazane byłoby wykonanie posiewu moczu. Istnieje również możliwość, że zakażenie dróg moczowych objęło nerki, sugerowałabym ponowną wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy