Pasma śluzu i krwinki czerwone w moczu u kobiety w ciąży

Dzień dobry. Odebralam wyniki badań moczu bo pierwsze nie były za ciekawe teraz martwie się bo wyszły ketony krew osad krwinki czerwone 3-4 czw i pasma sluzu d.liczne dodam że jestem w ciąży prosze o interpretację wyników

Witam!
Pani wynik nie jest niepokojący. W ciąży dość często zdarza się, że w moczu pojawiają się ketony. Może być to wyraz tego, że nie pokrywa Pani w pełni zapotrzebowania energetycznego swojego i maleństwa. Być może pomogłyby częstsze posiłki lub zwiększenie kaloryczności pokarmów (oczywiście w rozsądnym zakresie)? Jesli ma Pani taką możliwość to warto skonsultować się z dietetykiem, tak aby ustalić optymalna dietę.
Natomiast pojedyncze krwinki czerwone i pasma śluzu nie są niepokojące. Jeśli martwi się Pani o wynik to może Pani powtórzyć badanie, stosując się ściśle do zasad prawidłowego pobrania próbki moczu do badań - załączam link "jak to zrobić".
https://portal.abczdrowie.pl/badania-moczu