Pęcherzyk żółtkowy bez zarodka po procedurze in-vitro

witam. jestem wlasnie po wizycie lekarskiej, pecherzyk zoltkowy sie pojawil ale nie bylo wnim zarodka, mam przyjsc na kolejna wizyte za tydz. nadmienie ze nie mam wymiotów a ni nie plamie czy te oznaki sa niedobre. (jestem po procedurze in vitro )

Wszystkie pytania należało zadać lekarzowi w czasie wizyty. Proszę stosować się do zaleceń swojego lekarza- w tej chwili nic więcej nie można powiedzieć na temat tej ciąży.