Pęknięta szyjka kości udowej

Witam. Od polowy listopada mam pękniętą(nie na wylot) szyjke kosci udowej, stwierdzona torbiel ponad 2 cm... Mowia ze musze miec operacje usuniecia torbiela i wypelnienia kosci... Jakie sa tego konsekwencje? ww jaki sposob moga przeprowadzic mi zabieg? Za 2 tyg jade do tajlandii na 2 tyg. zalecili zabranie kul. Czy to jest dobry pomysl ?

Tajlandia to zły pomysł bo może kość w każdej chwili się złamać i będzie potrzebna pilna operacja na miejscu. ...są różne metody operacji trzeba wypytac tych co będą ją wykonywać.