Petting przez ubrania i sperma na ręku a ryzyko ciąży

Witam, jakie ryzyko ciąży? byłam podniecona, chlopak rekoma ze spermy dotykał mnie przez spodnie, jak duze ryzyko ciazy? lweginsy mialam na sobie. 2. Mialam na sobie leginsy chyba bawelniane, usiadłam na plamie spermy, bylam podniecona. sperme mialam na tylku i udach, zmieniłam ja za ok 4 h. jak duze ryzyko ciazy? nie wiem czy cos przenioslam do pochwy czy tez nie. wszystkie sytuacja w dni plodne i bylam wtedy bardzo podniecona. o 3 cykl od odst tabletek

Są to zachowania o pewnym stopniu ryzyka, nie wiadomo dlaczego zachodzące...
Pozdrawiam. JW