Pieczenie i uczucie niepełnego opróżnienia pęcherza po zakończeniu oddawania moczu

Od trzech tygodni z kilkudniowymi przerwami odczuwam pieczenie i miewam uczucie niepełnego opróżnienia pęcherza po zakończeniu oddawania moczu. Objawy nasilają się wieczorem. Mocz jest gęsty, mętny i ma ostry zapach nawet, gdy oddaję go w niewielkich ilościach. Współżycie sprawia mi ból. Wcześniej leczyłam się na grzybicę pochwy, ale obecnie mam jej nawrót. Czy to ona jest powodem powyższych objawów, czy mam do czynienia z zapaleniem pęcherza?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to zapalenie pęcherza, a także może współistnieć zapalenie pochwy, Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.