Pieczenie i zaczerwienienie wejścia do pochwy
Witam, zwracam sie z prosba o pomoc, odczuwam silne pieczenie i zaczerwienienie wejszia do pochwy obecnie jeswtem za granica i tu ciezko z lekarzami, mialam robione badania na infekcje wynik byl negatywny usg tez wszystko ok dostalam krem do smarowania i na tym sie zakonczylo badanie. Dopiero za miesiac bede w Polsce. Więc co to moze byc? Jak mam sobie z tym radzic jeszcze miesiac?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Objawy wskazują na infekcję. Bez badania lekrskiecgo ciężko jest coś więcej powiedzieć proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.