Pieczenie języka i gorycz w ustach

Od ok. 10 dni piecze mnie język i podniebienie, czuję gorycz w ustach lekarz poz nie stwierdził nic niepokojącego przypisał nystatynę, która niezbyt pomogła. Do jakiego specjalisty mogę się udać po pomoc?

Lek. Tomasz Budlewski

Ewentualnie laryngologa, ale radzę udać się jeszcze raz do lekarza rodzinnego i powiedzieć że nie pomogło.