Pieczenie warg sromowych, upławy i swędzenie okolic intymnych po wizycie na kąpielisku wodnym

Witam chcialam zapytac o zapalenia byłam oststnio na kapielisku wodnym i od tego czasu piecze mnie na wargach srmomowych jak zmieniam wkładki to mam uczucie mroźnego miętowego powiewu chyba tak być nie powinno mam tez upławy ale może dlatego ze biorę tabletki nie czuje sie komfortowo troche odzczuwam tez swedzenie. Proszę o poradę zawsze byłam podatna na zapalenia ale od 6 miesiecy od kiedy biore tabletki było wsztystko dobrze az do wczoraj... Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości najprawdopodobniej są spowodowane infekcją. Wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa.