Pielęgnacja włosów u mężczyzn

Dlaczego kondycja moich włosów się pogorszyła? Czy to dlatego że ćwiczyłem intensywnie przez pół roku na siłowni, korzystałem też z sauny po treningu. Nie ćwiczę od czerwca a stan moich włosów nie wrócił do stanu początkowego. Nie wypadają ale są cieńsze i bardziej miękkie. Kiedy i czy w ogóle się kiedyś zregenerują?

Witam! Jeśli podczas treningów nie dbała Pani o zdrową, zbilansowaną dietę i odpowiednią suplementację witamin i minerałów, rzeczywiście mogło dojść do pogorszenia kondycji włosów i skóry. Ich regeneracja może zająć wiele miesięcy. Oprócz wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych i stosowania zabiegów kosmetycznych na włosy radziłabym wykonać również podstawowe badania krwi, aby stwierdzić czy nie mamy do czynienia z niedoczynnością tarczycy czy anemią.