Pierwsze zbliżenia z partnerką

23.01 mielismy swoj pierwszy raz z moja partnerka. 24tego miala na majtkach plamy lekko brazowej krwi. Miesiaczka zaczela sie 12.01, jej cykl trwa 24 dni. Plyn okoloowulacyjny zauwazyla dopiero w sobote. Zabezpieczylismy sie. Wczesniej ocieralem jej pochwe penisem na ktorym pojawil sie preejekulat, nie jestem pewny czy starlem. Pozniej palcami masowalem cala pochwe by wsadzic je potem do srodka. Podobna sytuacja byla w czw i sobote ale bez stosunku.

Witaminy w ciąży

Renata GrzechociĹska

Witam.
Plamienie może być spowodowane uszkodzeniem błony dziewiczej lub śluzówki. Jeśli nie doszło do uszkodzenia prezerwatywy ryzyko ciąży jest małe. Dla własnej pewności proszę wykonać test ciążowy jeśli miesiączka nie nadejdzie w spodziewanym terminie.
Pozdrawiam