Plamienia i bóle brzucha w 6. tygodniu ciąży

Dzień Dobry. Jestem w 6 tyg. ciąży mam plamienia koloru tofi i bóle brzucha z dołu czasem bardziej z lewej strony. Przy pierwszej ciąży miałam podobnie z bólami ale nie plamiłam tylko krwawiłam. Lekarz przepisał mi w tedy Luteine i nospe było potem wszystko ok. Teraz z drugą ciążą mam bóle i plamienia ale bez krwawienia . Mieszkam w Anglii tu lekarze nic nie dają na takie dolegliwości zrobili USG i było wszystko dobrze.Moje pytanie jest czy brać Luteine do ustną czy nie? Proszę o Pomoc.

Lek. Katarzyna Szymczak

O stosowaniu luteiny powinien zadecydować ginekolog po badaniu.
Pozdrawiam