Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Plamienia po usunięciu szyjki macicy

Witam jestem w lata po usunieciu szyjki szyjki macicy od roku czasu mam plamenia i koncza sie przed okresem tak okolo 2 do 3dni.czuje sie przez caly miesiac jak bym miesiaczkowala :( mam straszne krwotoki a nie miesiaczke okres trwa okolo4 dni. Bylam u lekarza ale kaze mi isc do szpitala ponieważ to jest endometrium bylam juz wiele razy na ty zabiegu i caly czas mam to samo idzie 3 rok jak jestem po operacji w tym roku w czerwcu.
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Powikłania cesarskiego cięcia

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Niestety nie napisała Pani ile ma Pani lat, z jakiego powodu miała Pani usuniętą szyjkę, itd. Są to natomiast bardzo istotne szczegółowe dane bez których trudno jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytania. Zdecydowanie sugerowałabym jednak, by postąpiła Pani zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Jeśli ma Pani wątpliwości, sugeruję skonsultowanie się z innym specjalistą ginekologiem.

0

Proszę zgłosić się do szpitala zgodnie z zaleceniem lekarza prowadzącego. Prawdopodobnie wymaga Pani wyłyżeczkowania jamy macicy i oceny mikroskopowej materiału. Po uzyskaniu wyniku można podjąć stosowne leczenie.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy