Plamienia, termin miesiączki a ciąża

Witam mam taki problem miesiączkę miałam 19października a ukończyła się 23w dniu wizyty u gina wiec badania nie było, wpisał mi leki na unormowanie miesiączkę. Poprzednia miesiączkę miałam 23września. Teraz ok 4dni pm niej dostałam plamien o kolorze kawy z mlekiem. Test ciążowy negatywny. Tibc podwyższone uibc w normie, żelazo zawsze miałam niskie(anemie miałam)a teraz mam w normie. Tsh mam podwyższone 5coś. Czytałam ze to wszystko wskazuje na ciążę. Proszę o pomoc z góry dziękuję

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania ginekologicznergo i najpewniej USG nie jestem w stanie udzielić jednoznacnzej odpowiedzi. Konieczny jest kontakt z ginekologiem.