Plamienia zamiast okresu a możliwość ciąży

Witam, ok 29.11 powinnam dostać okres ale 24-25.11 pojawiły sie plamienia myslałam ze to poczatek okresu , ale trwa to juz tydz. W ciagu dnia zdaży sie 1 raz troche mocniejsze krwawienie z duza iloscia sluzu ale tylko widoczne przy podcieraniu w zasadzie wystarczyłaby na caly dzien tylko wkładka na ktorej pojawiaja sie jedynie małe plamki a pozniej juz nic. Sex byl z prezerwatywa tydzien temu ale wytrysku w środku nie bylo. W pazdzierniku chyba w ogóle sexu nie było. Czym mam sie martwic ?

Renata GrzechociĹska

Witam.
W tym przypadku ryzyko ciąży jest bardzo małe, dla Pani pewności proszę wykonać test ciążowy. Plamienia mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi lub infekcją.
Pozdrawiam