Plamienie a zastosowanie globulek

mam 55 lat i od sierpnia 2017 nie miałam miesiączki od kilku dni stosuje oekolp forte 2 razy w tygodniu czyli w poniedziałek i piątek i powinnam dzisiaj zastosować owe globulki ale w środę dostałam plamienie czy w tym przypadku mogę je zastosować

Lek. Michał Lenard

Może Pani je zastosować, ale wskazana będzie wizyta u ginekologa, który Panią zbada i zdiagnozuje plamienie. Pozdrawiam!