Plamienie zamiast planowanego okresu a możliwość ciąży
witam, miesiączkuje regularnie, 8 marca powinnam dostać miesiączke, zamiast tego pojawiło się plamienie, dziś jest 4 dzień planowanego okresu i nadal mam plamienie. Dodam, że zawsze współżyje z chłopakiem z zabezpieczeniem i 5 marca byłam u ginekologa, robił mi usg pochwy. Mam się czym martwić?

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Nie sądzę. Jeśli kolejny okres również będzie skąpy sugeruje wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam.