Plamienie zamiast planowanego okresu a możliwość ciąży

witam, miesiączkuje regularnie, 8 marca powinnam dostać miesiączke, zamiast tego pojawiło się plamienie, dziś jest 4 dzień planowanego okresu i nadal mam plamienie. Dodam, że zawsze współżyje z chłopakiem z zabezpieczeniem i 5 marca byłam u ginekologa, robił mi usg pochwy. Mam się czym martwić?

Piotr Pilarski

Nie sądzę. Jeśli kolejny okres również będzie skąpy sugeruje wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.