Plamka na lewym białku oka przy samej tęczówce

witam, już od ponad 2 lat mam plamkę na lewym białku oka przy samej tęczówce. Jest ona brązowa, rozmyta, nie boli, nie widzę gorzej. Byłam z tym u okulisty i dr. mówiła ze to nic takiego jednak mam wrażenie że ta plamka mi się powiększyła od jakiegoś czasu, trochę się tym martwię bo to brzydko wygląda. Da się to jakoś usunąć czy tego pozbyć? i co to może być?

Witam.jest to najprawd.melanoza oczna.moze sie powiekszac i wymaga obserwacji co 6do12 mcy.usuniecie jest moxliwe ale zalexy to tez od lokalizacji zmiany.proponuje cyfrowe zdjecie zmiany i w razie powiekszania sie wizyte na Kopernika 38.pozdrawiam