Plastry antykoncepcyjne i plamienia ze skrzepami

Witam serdecznie,od miesiąca zaczęłam stosować plastry antykoncepcyjne przepisane przez P.gin. wczesniej nie stosowałam zadnych .Aktualnie jestem przy 3 plastrze natomiast niepokoi mnie to ze przez cały czas od stosowania plastrów utrzymują się plamienia,a także śladowe ilości małych skrzepów czasem codziennie , dodatkowo po przyklejeniu plastra pierwszego i kolej. przez pierwsze dwa dni bola mnie piersi tak jak przed miesiączką i dolna cześć brzucha,Czy w tym wypadku powinnam je odstawic?

Witam,
podczas stosowania plastrów niestety moga być tego typu objawy niepożadane.
Może Pani skonsultować się ze swoją ginekolog, celem zmiany antykoncepcji np na tabletki bardziej dopasowane do cyklu.

pozdrawiam