PLT i LYM w morfologii krwi

Witam. mam pytanie, pol roku temu mialam pobrana krew na morfologie, wyszlo mi wtedy PLT108 oraz LYM52,6, pozostale parametry w normie. Mies. temu powtorzylam badania, otrzymałam nast. wyniki: PLT 98, Lym 52,5, MPV 14,8 PDW 24,3 P-LCR 61,5. Dodam, ze OB, CRP, oraz transamin. sa w normie. Anty HCV i HBV ujemne. Prosze, o analize, o jakich zaburzeniach moga swiadczyc podobne wyniki? Lekarz rodz nie udzielil mi konkretnej informacji, otrzymalam skier. do hematologa, ale czas oczekiwania jest dlugi

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań są niekompletne. Morfologię powinno się interpretować całościowo. Proszę udać się na wizytę do specjalisty hematologa w umówionym terminie.