Po jakim czasie od cesarskiego cięcia można zacząć regularnie ćwiczyć?

Witam Po jakim czasie od cc mozna zaczac regularnie cwiczyc brzuszki krecenie hula hop z wypustkami?Jestem prawie 4mies po cc juz drugim probowalam krecic hula hop z wypustkami ale czulam dyskomfort w okolicy ciecia nie byl to bol raczej ucisk boje sie komplikacji prosze rade pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto odczekać do ustąpienia uczucia dyskomfortu. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do specjalisty ginekologa.