Poczucie niestabliności podczas chodzenia

Witam,co może być przyczyną poczucia niestabilności przy chodzeniu?Mam wrażenie że mnie ściąga na lewą stronę, zauważyłam że wrażenie "odjeżdżania" podłogi spod nóg nasila się gdy mam ciężar ciała na lewej nodze (gdy stoję na lewej nodze to już w ogóle czuję się jak na ruchomych schodach, na prawej tak nie mam). Objawy tylko podczas chodzenia i stania. Często takie "odjeżdzanie" zdarza się gdy ruszam oczami, np spojrzę w inną stronę. Miałam rezonans głowy- bez zmian. Gdzie szukać przyczyny?

Przyczyna raczej neurologiczna, jeśli nie w głowie to może w rdzeniu kregowym lub nerwach obwodowych