Podawanie sterydów w ciąży

Witam w. 34 tyg ciazy dostalam sterydy poniewaz mialam zagrozenie przedwczesnego porodu teraz jestem juz 1 dzien po terminie juz powinnam urodzic a tu sie nic nie dzieje i moje pytanie czy mozliwe jest ze przez te sterydy wszystko mi sie pomieszalo i ze bede musiala miec wywolywany porod ? Mam skurcze czasami ale nic sie nie chce rozkrecic juz wszystkiego próbowalam i nic .

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sterydy raczej nie miały wpływu. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.