Podejrzenie mięśniaka macicy a USG 3D
Witam mam pytanko żona nie jes w ciąży ,staramy sie dziecko w prywatnej klinice, na każdej wizycie jest robine usg macicy,lekarz zlecił zrobienie usg d4 u kolegi w gabinecie "ponoć jest konieczne : na skierowaniu napisał -podeirzenie mięsniaka czy takie badanie jest konieczne chodzi o d4 pozdrawiam .

MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Sugeruję postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego. Jeśli nie macie Państwo zaufania do lekarza, proszę go zmienić.