Podejrzenie mięśniaka macicy a USG 3D

Witam mam pytanko żona nie jes w ciąży ,staramy sie dziecko w prywatnej klinice, na każdej wizycie jest robine usg macicy,lekarz zlecił zrobienie usg d4 u kolegi w gabinecie "ponoć jest konieczne : na skierowaniu napisał -podeirzenie mięsniaka czy takie badanie jest konieczne chodzi o d4 pozdrawiam .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego. Jeśli nie macie Państwo zaufania do lekarza, proszę go zmienić.