Podrażnienie penisa po stosunkach seksualnych

Witam, mam 39 lat, mam taką przypadłość, że z jaką partnerką bym nie odbywał stosunku to następnego dnia następuje podrażnienie napletka, zaczerwienienie i swędzenie. Pamiętam, że po stosunku z jedną kobietą, tylko tak nie było. Proszę o odpowiedź.

Trudno mi odpowiadać na to pytanie bez bezpośredniego badania. Nie wiem z jakimi partnerkami ma Pan te stosunki seksualne, nie wiem czy i jakie środki antykoncepcyjne Pan stosuje (może ma Pan uczulenie na lateks w prezerwatywach), czy Pan po stosunku utrzymuje odpowiednią higienę. Zbyt mało informacji szczegółowych, abym mógł konkretnie odpowiadać na pytania. Radziłbym znaleźć sobie stałą partnerkę i po każdym stosunku dokładnie obmywać członka hipoalergicznymi detergentami.