Podskórne zmiany w obrębie warg sromowych

Witam.Kiedy drapię wargi sromowe wieksze czesto pod skorą wystepują podskorne gulojki,kuleczki.Sa one twarde i okragle,ktore znikaja po kilku dniach.Nie ma sladu zadnego tylko wyczucc je mozna pod skora.Nie jest to zapalenie mieszka wlosowego.Co to moze byc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany to najpewniej zapalenia mieszków włosowych. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.