Podwójne widzenie a zez

Witam , Gdyż mam mały problem od pewnego czasu widzę podwójnie gdyż .. objawiło się to spowoduj zeza , Widzę na jedno oko podwójnie gdyż ściągam okulary to widzę po czwór nie przy różnych napisach cały czas mam bóle głowy ... wysypiać się nie mogę nawet po 12 godzinach spania chce nadal mi się spać gdyż myśleli że pryzmaty pomogą .. ale jednak nie ... Co to może być spowodowane mam wadę wzroku -2.00 Gdyż kładę jakieś okłady na głowe zimne to odrazu lepiej ... nie mam zawrotów a ni nic ..

Piotr Pilarski

Ciężko coś stwierdzić bez zbadania. Sugeruje wizytę u okulisty.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty, jeżeli lekarz nie stwierdza przyczyn z jego dziedziny konieczna jest wizyta u neurologa w możliwe krótkim czasie. Po badaniu będzie można zdecydować o konieczności wykonania badań obrazowych.