Podwyższona bilirubina całkowita we krwi

Witam, gorąco proszę o pomoc...może lekko wyolbrzymiam i niepotrzebnie się przejmuję ale odebrałem przed chwilą wyniki badań i wszystkie wyniki mam w normie poza tym, że limfocyty 3,92 w przedziale od 1 do 3,5 tys/ul i 50% w przedziale od 20% do 45% oraz podwyższoną Bilirubinę całkowita 1,21 w przedziale 0,3 do 1,20 mg/dl...dodam tylko, że były to badania kontrolne gdyż objawów żadnych raczej nie mam...jestem alergikiem i odczulam sie co miesiąc oraz przez miesiąc brałem omeprazol

Lek. Marta Gryszkiewicz

Witam, wyniki badań krwi interpretować można tylko i wyłącznie w oparciu o dane kliniczne oraz PEŁEN wynik badania. Proszę skonsultować wyniki z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.