Podwyższona liczba monocytów i MCHC

Witam, mam 25 lat niedawno wykonałem badania krwi, w ktorych wyszło mi, że mam nieznacznie podwyzszona liczbe monocytow 1,01 przy normie 0,20-1,00 oraz 10,5% przy normie 2,0-10,0 a takze podwyzszone MCHC 37,1 przy normie 32-37. Nie narzekam na ogolny stan zdrowia, ale czy takie wyniki to powod do obaw?

Magdalena StusiĹska

Nie- tak nieznacznie podwyższone wyniki przy dobrym samopoczuciu nie stanowią powodu do obaw.