Podwyższona temperatura w pochwie podczas miesiączki

Dzien dobry mam na imie Kasia. Od końca ostatniej miesiaczki (18.12.13) utrzymuje mi sie temperatura w pochwie miedzy 37 a 37,4. Wczoraj dostalam okres o dwa dni za szybko moje cykle co 28dni. Chodzi o to ze mimo miesiaczki mam podwyzszona temperature. Czy to moze byc zwiazane z ciaza czy moze jakas dolegliwosc. Bardzo prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje.

Witam serdecznie. Podwyższona temperatura może mieć związek zarówno z ciążą jak i np infekcją dróg moczowo-płciowych. Warto wykonać test ciążowy.