Podwyższona wartość procentowa monocytów w morfologii krwi

Dzień Dobry W dniu dzisiejszym otrzymałem wynik morfologi Wszystkie wyniki są w normie, oprócz jednego a jest nim monocyty % gdzie norma wynosi 2- 10 % Ja mam 14,4 ale monocyty # gdzie norma jest 0.2 - 1 Ja mam 0.95 czyli w normie Czy jest się czym martwić ? Pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Prawdopodobnie nie ma powodów do niepokoju, jednak nie znając szczegółów klinicznych dotyczących stanu zdrowia pacjenta, nie można ocenić tego z całą pewnością.
Proszę skonsultować wynik z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.