Podwyższone stężenie urobilinogenu w moczu

Witam serdecznie, bardzo proszę o zinterpretowanie poniższych wyników badań. Czy wszystko jest prawidłowe, czy coś powinno niepokoić. Z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam, Justyna, 28 Morfologia: Leukocyty 6,1; Erytrocyty 4,6; Hemoglobina 14,0; Hematokryt 40,10; Mcv 86; Mch 30; Mchc 34,9; Płytki krwi 243; Rdw-cv 12; Rdw-sd 39; Pdw 13; Mpv 11,30; Pct 0,3; Ob 15. Mocz: Przejrzystość - przejrzysty; Barwa - słomkowy; Ciężar właściwy 1,016; Ph 5,0; Glukoza - nieobecna; Ketony - nieobecne; Urobilinogen 3,2; Bilirubina - nieobecna; Białko - nieobecne; Azotyny - nieobecne; Erytrocyty - w normie; Leukocyty - w normie. Inne: Glukoza 4,94.

Witam! Nieco podwyższone jest stężenie urobilinogenu w moczu - proponuję powtórzyć badanie - jeśli w kolejnym stężenie będzie również podwyższone - wskazane jest pogłębienie diagnostyki. Wyniki należy odnosić do wartości referencyjnych podanych na wydruku, gdyż między różnymi laboratoriami mogą istnieć niewielkie różnice - np. górna granica OB może wynosić 10, 15 lub 20mm/h, czasem podawany jest wynik w odniesieniu do 2 godzin, czyli w mm/2h. Pozostałe wyniki w normie. Pozdrawiam