Podwyższone wyniki przy WPN

Dzień dobry, choruję na wpn....mam podwyższone wyniki 17 ohp górna granica 2,30 (mój wynik:138),chciałbym sie dowiedzieć , co mam dalej robić???Wynik przekracza normę i to dosyć dużo...Moje dawkowanie 3x10 hydrokortyzon ....Dziekuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza endokrynologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.