Podwyższony poziom monocytów, eozynofili i bazofili u 31-latki

Mam podwyzszone monocyty, eozynofile, bazofili co to znaczy mam sie martwic. mxd 0,5

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wyniki badań krwi zawsze należy interpretować w oparciu o PEŁEN wynik badania i dane kliniczne i z wywiadu. Proszę z wynikami badań zgłosić się do lekarza, który zlecił ich wykonanie.