Pogorszenie stanu włosów

witam . ostatnio zauwazylam po bokach od strony uszu z jednej i drugiej strony ze wlosy sa martwe a ogolny stan ich sie pogorszyl .wlosy prawie wogole nie rosna a sa za ramiona .odzywki pomagaja tylko doraznie na 4 ,5 godzin, i pozniej znowu ten sam problem, nie uzywam prostownicy ,dbam o wlosy .wlosy u nasady staja sie przetluszczone a koncowki suche i zniszczone

Mgr Jolanta Gajda Kosmetolog

Witam,
opisane przez Panią szczególne nasilenie zmian w okolicach skroniowych jest charakterystyczne dla łysienia androgenowego. Proszę udać się do lekarza w celu wykonania badań hormonalnych - szczególnie wahania pomiędzy ilością hormonów żeńskich i męskich.