Suche i rozdwojone końcówki przy łysieniu androgenowym

Witam, stwierdzono u mnie lysienie androgenowe. Robilam badania u trychologa. Po konsultacji z ginedkologiem zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne zawierajace octan cyprotronu ale niestety jak sie okazalo one mi nie pomagaja a wrecz przeciwnie zauwazylam, ze wypada mi wiecej wlosow niz wczesniej. Choruje na to juz okolo 3 lat i szczeze mowiac dziwie sie ze jeszcze mam wlosy. Wypadlo mi miliony wlosow, przezedzily sie, nie rosna, sa suche, porozdwajane, polamane koncowki prawie jak peruka .
ponad rok temu

Witam,
należy wykonać szereg badań krwi. Jeśli wyniki nic nie wnoszą i są prawidłowe proponuję mezoterapię igłową, laser mosaic, verospiron 50-100 g /dobę.
Pozdrawiam