Pogorszenie widzenia po zmianie soczewek kontaktowych

Witam, noszę soczewki na prawe oko -3.75, wszystko było ok, w niedzielę zmieniłam soczewki na nowe i gorzej widzę, a jeżeli założe okulary, w którym mam moc na prawe oko -4.0 widzę doskonale. czym to jest spowodowane ? soczewką ? czy gorszym wzrokiem? u lekarza byłam ponad 2 miesiące temu

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.