Poronienia nawykowe i niski poziom komórek NK

Dzień dobry, Borykam się z poronieniami nawykowymi. Poroniłam 3 razy (12 tc., 5 tc., 5 tc.). Po obszernej diagnostyce obejmującej pełną endokrynologię, wirusologię, genetykę i immunologię wyszło, że problem leży najprawdopodobniej w niskim poziomie komórek NK oraz w wynikach zgodności tkankowej HLA wyszła zgodność HLA - A *02, *03. Czy takie wyniki przekreślają moje szanse na macierzyństwo z mężem? Czy oprócz szczepień limfocytami dawcy można zastosować inne leczenie? Pozdrawiam Marta

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję postepować zgodnie z zaleceniami lekarza immunologa.