Poronienie a przodozgięcie macicy

Witam 9 pażdziernika poroniłam, pojechałam do szpitala i uzyskałam taką odpowiedz Trzon macicy przodozgięty, gładki jednorodny 45x42mm. Endometrium 10,6mm jak w fazie I cyklu. W jamie macicy polip 11x7mm. Przydatki prawe niezmienione. Jajnik lewy zawiera przestrzeń hypoechogenna sr 30mm, Zatoka Douglasa wolna,. Dodam, ze dostałam okres 9 pażdziernika trwał 7 dni, i teraz znowu dostałam krwawienie 24 pażdziernik, Prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.