Poronienie w 4. tygodniu ciąży a dalsze obfite krwawienie

Witam, poronilam w 4 tygodniu ciazy ogolnie przed snem bolal mnie brzuch rano wylecial skrzep i troche poplamilam teraz minely 4 dni a krwawie dosc obficie niebylam u lekarza czy cos moze sie zlego dziac?

Robert Markowski Ginekologia

Obfite krwawienie jest zawsze niepokojące. Proszę się jednak udać do ginekologa. Skąd Pani wie, że poronienie się dokonało, czy to ciąża wewnątrzmaciczna??